Orjinal bıttım sabunu nasıl anlaşılır

Öncelikle bıttım sabunu ve zeytinyağlı sabun kullanımı çok daha artmalı internette satışı olan çok ürün var bir çoğunu güvenle kullanabilirsiniz.

Bıttım sabunun iyisi demekten önce sabunun iyisi için sabunun kuru olanını alın minimumından bu mevzuda hata etmezsiniz yaş sabun satın almamaya dikkat edin.
Sabun bir kere organik olduğundan benzeşik olmaz üzerinde çatlaklar olur renk farkı olur.
Kazıdığınızda koyu sarıdan açık yeşile giden renk skalası vardı ve kazıdığınızda kokusu yayılır.

Defne işi daha zor. 😀

Defne sabuna çok katılmaz sebebi fiyatıdır defne yağı kilosu 30 tl filan toptan olarak defne oranı eğer dedikleri kadar olsa kilosu en en aşagı toptan olarak 40 50 lira olması gerekir. Prekande de kalıbını 20 25 eder

Gerçek Bıttım Sabunu nasıl Olur

Çok eski senelerden beri naturel yollar ile üretilen bıttım sabunu sağlık açısından son aşama örutubet taşımaktadır. Saç dökülmesi, kepeklenme, kaşıntı ve saç beyazlaması şeklinde saç problemini çözmektedir. Ek olarak egzama, sedef ve mantar şeklinde inatçı ve tedavisiz hastalıklar için bir ümit kaynağıdır. Bıttım sabunu faydaları sayılamayacak kadar da cilde tesir etmektedir. Cildi biroldukça yaradan onararak sivilce gibi sorunlara naturel bir çözüm sunar. Hepsiı sadece yabani fıstık olan menengicin yağı yardımıyla yapar. Bıttım sabununu önemli kılan yalnız bu yağdır. Bu nedenle içinde menengiç doğrusu bıtom yağı olmadan bıttım ayılmaz. Adını bile bu meyveden almıştır. Bir şey ne kadar faydalı ise taklidi de o kadar çok oluyor. Kar mantığı ile çalışan bazı emek hırsızları içinde menengiç yağı olmadan yaptığı sabunları bıttım sabunu diye satmaktadır.

Bir Cevap Yazın