Sıkça Sorulan Sorular

Bıttım sabunu almak istiyorsunuz ama aklınıza takılan bir sürü soru var bütün bu sık sorulan soruların cevabını buradan bulabilirsiniz.

Bıttım sabunu ile ilgi sıkça dile getirilen sorular

Bıttım sabunu doğal mı?
Evet bıttım sabunu, %100 doğaldır ve hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilmektedir.

Bıttım sabun’nun üretimi nerede yapılmaktadır? Siparişler nereden gönderiliyor?
Bıttım sabunu Siirt’te yöre halkının kendine has yöntemleriyle el yapımı olarak üretilmektedir ve siparişleriniz Siirt’ten gönderilmektedir.

Bıttım sabun’nun kalitesi nedir?
Ürünlerimiz Siirt’te üretilen 1. Kalite bıttım sabunudur.

Sipariş verdiğim ürünün ödemesini nasıl yapabilirim?
Online sipariş bölümünde ödeme seçenekleri olarak; Ptt kargo ile kapıda ödeme ve havale ile ödeme olmak üzere 2 seçenek mevcut, bunlardan size uygun olan ödeme yöntemini seçip siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kargo ücreti kime ait?
Kargo ücreti alıcıya aittir. Siz siparişinizi teslim alırken kargo ücretini ödüyorsunuz.

Bıttım sabunu kullandım saçlarım sertleşti neden?
Uzun süredir şampuan kullanıyorsanız bu durum normaldir. Saçlarınızın doğal bıttım sabununa alışkın olmamasından dolayı böyle bir durumla karşılaşabilirsiniz. Düzenli kullanımlarda bu sorun ortadan kalkacaktır. Ancak bayanların saçlarında daha sık görülen bu durum için; 2. Bir ürün olarak saç kremlerini kullanabilirsiniz. Kullanım konusunda dikkat etmeniz gereken nokta ise kremi saç diptelerinize çok fazla temas ettirmeden saçınıza uygulayınız.

Saçlarımda bir sorun yok yinede bıttım sabunu kullanabilir miyim?
Evet kullanabilirsiniz. Saçlarınızı kimyasal ürünlerden uzak tutup, %100 doğal bıttım sabunu kullanarak ilerde oluşabilecek saç sorunlarınızı engelleyebilirsiniz. Bıttım sabunu saçlarınızı güçlendirir, parlaklık kazandır ve saçlarınızın yıpranmasını engeller.

Bıttım sabunu %100 saç dökülmelerini engelliyor mu?
Bıttım sabunu uzun süreli kullanımlarda saç dökülmelerini azaltmaya yönelik destekleyici bitkisel bir üründür. Sitemizdeki kullanım tavsiyelerine uyarak sizde 1 ay gibi bir süre sonunda saçlarınızda ki dökülmenin azaldığını fark edeceksiniz. Ancak düzenli kullanım süresi saç yapınıza göre farklılık gösterebilir.

Bıttım sabunu %100 yeni saç çıkarıyor mu?
Hayır, %100 garanti veremiyoruz ancak sitemizde kullanıcı yorumları bölümünü ziyaret ederseniz uzun süre (6-7 ay) bıttım sabunu kullanıp memnun kalan ve yeni saç çıkardığını belirten müşterilerimiz mevcut.

Bıttım sabunu beyazlaşan saçlar için ne kadar etkili?
Saçlarınız beyazlaşıyorsa bıttım sabunu kullanarak bu beyazlaşma sürecini geciktirebilirsiniz ancak beyazlaşan saçlarınızın tekrar asıl rengine dönmesi konusunda garanti veremiyoruz.

Bıttım sabununun yan etkisi var mı?
Bıttım sabunu %100 doğal bir ürün olduğu için şu ana kadar bir yan etkisine rastlanmamıştır.
Saçlarıyla ilgili özel rahatsızlıkları olanlar bıttım sabunu kullanabilir mi?

Bıttım sabunu kullanmadan önce doktorunuza danışmanızda fayda olabilir. Ancak doğal bir ürün olduğu için her hangi bir yan etkisi söz değildir.

bıttım sabunu